انرژی شگفت انگیز دست ها، رازی که از آن بی خبرید! (قسمت ۱۳ موفقیت )

بیشترین مقدار انرژی در دست ها است. بیشترین مقدار انرژی رو اول دست ها دارند و بعد چشم ها .تا به حال کسانی را که انرژی درمانی می کنند دیدید؟ با چی انجام میدن ؟با دست چرا ؟چون بیشترین مقدار انرژی در کف دو دست است.

در آمریکا آزمایشی انجام شد ،تعدادی نوزاد دو تا شش ماه رو انتخاب و به دو گروه تقسیم کردن.به مادران گروه اول گفتن نوزاد هاتون رو نوازش کنید ،عاشقانه نگاه کنید ،براشون شعر بخونید ،وقتی میخواین به اونا شیر بدین اونا رو محکم بغل بگیرید و باهاشون حرف بزنید.

به مادر های گروه دوم گفتن بچه ها را بغل نمی‌کنید ،بهشون نگاه نمی‌کنید، بچه ها رو نوازش نمی‌کنید ،باهاشون حرف نمی‌زنیدو  براشون شعر نمیخونید. شیر هم که میخواید بدید فقط با شیشه و صورتتون رو میکنید اون طرف و شیشه را می‌کنید تو دهنشون و  فقط همین.

می دونید این آزمایش کی متوقف شد بعضی هایی که فقط آمریکا آمریکا می کنند بدون اینکه بدونن چه خبره فکر میکنن اونجا حلوا خیرات می کنند.

این آزمایش زمانی متوقف شد که ۹۰ درصد نوزادان گروه دوم مرده بودند و آزمایش داشت ادامه پیدا می‌کرد که همه نوزاد ها بمیرن.
مردم آنقدر اعتراض کردن و جلوی بیمارستانی که این آزمایش داشت اونجا انجام می‌شد تحصن کردن، پلاکارد دستشون گرفتن که مجبور شدن دانشمند های آمریکایی این آزمایش را متوقف کنند و به شخصه فکر می‌کنم این آزمایش وحشیانه ترین کار ممکن بود.
این آزمایش در آمریکا معروف شد به “سندروم مرگ نوزادان” ناشی از عدم توجه، نوزادی که نوازش می شد و بهش نگاه می شد انرژی ها رو از دست و چشم میگرفت.
دوستان عزیز توجه کردین وقتی یه جایی از بدنمون درد می گیره روش دست می زاریم و بعدش هم دردمون آروم شده .
در حقیقت خودتون دارید به خودتون انرژی میدین بدون اینکه متوجه بشین. در آمریکا یه عده نوزاد را انتخاب کردن و به مادر هاشون گفتن که روزانه حداقل ۲۰ دقیقه این بچه ها را نوازش کنید.بچه‌هایی که نوازش می شدن نفخ شکم شون، بی تابی هاشون  و چیزهایی که بچه های کوچک رو در این سن اذیت میکنه و باعث گریه شون میشه به شدت کمتر از بقیه بچه ها شد.
دوستان بچه هایی که زود به دنیا میان رو میگن نارس و این بچه‌ها را میزارن توی دستگاه تا به رشد مطلوبی برسن و زنده بمونن اما متاسفانه بیشتر این بچه ها می میرن.
در آمریکا تحقیق جالبی شد، از مادران بچه های نارس خواستند که روزانه در کنار محفظه شیشه ای قرار بگیرن و از سوراخ هایی که در محفظه وجود داره سر و بدن بچه هاشون رو نوازش کنن.
نتیجه تحقیق نشان داد که مرگ و میر در بچه‌های نارسی که توسط مادرشون نوازش می شدند  فوق العاده کمتر از بچه‌های نارسی بود که نوازش نمی‌شدند چرا؟
چون این بچه ها انرژی مثبت را از طریق دست های مادرشون دریافت می‌کردند و این قضیه به صورت کاملا علمی اثبات شده که نوازش سر کودکان در رشد مغز آنها شدیداً تاثیر مثبت دارد پس لطفاً بچه ها و عزیزانتان رو نوازش کنید.
و اما تمام چیز هایی که تا الان از انرژی ها گفتیم مقدمه بوده و یواش یواش داریم میرسیم به بحث داغ و خوشمزه انرژی‌های شوهریاب و انرژی‌های زنیاب، از اون بحث هاست باب میل همه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =