اولین گوشی چینی سامسونگ مشخص شد

مجله اینترنتی آقا و خانم دانا:تولید گلکسی ای ۶ اس سامسونگ به دست وین تک، یکی از تولید کنندگان گوشی های شیائومی سپرده شده است. گوشی میان رده گلکسی ای ۶ اس سامسونگ به دوربین دوگانه و نمایشگر ۶ اینچی مجهز خواهد بود.

نیمه دوم سال ۲۰۱۸ به نظر می رسد برای ساسمونگ مهم باشد. پس از یک سال که این شرکت گوشی های انحاصارا مجهز به نمایشگرهای AMOLED را عرضه کرد ، این شرکت طی ماه های گذشته از گئشی هایی با پنل LCD پرده گشایی کرده است.این قابلیتی است که اجازه می دهد گوشی های میان رده سامسونگ بئون افزایش قیمت پشمگیری بتوانند از قابلیت های محتلفی میزبانی کنند.

اولین گوشی چینی سامسونگ مشخص شد

و حالا خبر می رسد به منظور کاهش هرچه بیشتر قیمت ها ریال سامسونگ قصد دارد گلکسی ای ۶ اس را بع شرکت دیگری واگذار کند. عملکرد سامسونگ در چین تا حدودی تضعیف و کساد شده است و به نظر می رسد آنها کمتر از ۱ درصد از بازار در اختیار دارند. از این جهت و به خاطر افزایش هزینه های نیروی کار ، غول کره ای یکی از دو کارخانه خود را تعطیل کرد و حالا نیازمند یک تولید کننده دیگر جدا از خود است. اگر گزارش تازه انتشار یافته درست باشد، سامسونگ با شرکت تولیدیبه نام Wintech به توافق رسیده است. اگر با این تولید کننده آشنایی ندارید ، لازم بع ذکر است که آنها وظیفه ی تولید بخشی از گوشی های شیائومی را بر عهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 18 =