چگونه به تمام خواسته های خود برسید؟

چگونه به تمام خواسته های خود برسید؟

سلام بر همگی امروز قصد دارم مسئله ای رو با شما در میان بگذارم . چیزی که برای من طی دو ساله گذشته کاملا جواب داده، می دانم که ممکن است برای شما بی نظیر یا غیر قابل باور به نظر برسد چون خود من هم گاهی همین فکر را می کنم. . ولی نتایج آن غیر قابل توضیح است و واقعا جواب می دهد، می توانید به آن اعتماد کنید.فکر کنید من در رابطه با پول دچار مشکل هستم در واقع من برای شما مثالی می زنم تا نمونه ای عملی از ان را ارائه کرده باشم من این مثال را در مورد پول به کار می برم ولی می توانید از ان در مورد مثلا یک سگ و یا هر چیز دیگری نیز استفاده بکنید. در واقع با روشی که خواهم گفت می توانید به تمام خواسته های خود برسید.

مثلا ممکن است سگ چند بار شما را در زندگی تان گاز گرفته باشد.این مسئله به صورت خودکار به شما می گوید که شما گونه سگ رابطه بدی دارید. اکنون به مسئله پول باز می گردیم که معنایش آن است که رابطه بدی با پول دارید. بنابراین هرچیزی که با آن مشکل داشته باشید یعنی رابطه بدی با آن دارید.به این مسئله خوب فکر کنید. تصور کنید مشکل شما پول است ، شما واقعا با پول مشکل دارید مرتب از کف شما می رود پس من یک اسکناس بر می دارم که مربوط به کشوری است که من در آن زندگی می کنم که در مثال ما دلار کانادا است. پس کاری که من انجام می دهم این است که به اسکناس نگاه می کنم و بر روی آن تمرکز می کنم. توجه خود را معطوف اسکناس می کنم و این عبارات را می گویم:

با این روش به هر آنچه که برایتان غیر قابل دسترس است می رسید کافی است یک بار امتحان کنید

عبارات معجزه آسا

متاسم ، مرا ببخش. من تو را دوست دارم و از تو سپاسگذاری می کنم. اجازه بدهید عبارتم را کامل تر کنم، من به خاطر همه استفاده های بد یا اشتباهی که از تو در زندگی گذشته یا حتی در این زندگی کرده ام متاسفم! واقعا عذرخواهی میکنم. لطفا مرا ببخش، چون به لحاظ معنوی قرار نبود این طور شود و فقط به خاطر نادانی و خود محوری رخ داده است. لطفا مرا ببخش من تو را دوست دارم ، بله واقعا تو را دوست دارم. چون تو انرژی هستی و من هم انرژی هستم و عشق پاسخ مشکل ما است، و من واقعا تو را دوست دارم. و از تو سپاسگذاری می کنم چون به واسطه تو خاطرات زیادی با تو به دست آورده ام که با من در مابقی حضورم در جهان هستی باقی خواهد ماند.

سپاسگذارم و از امروز از تو می خواهم که دوست من باشی. لطفا با وفور نزد من بیا ، انرژی خود را نزد من نگه دار. نه جنبه فیزیکی انرژی بلکه خود انرژِی را نگه دار. و من قول می دهم که ما در کنار هم تغییر مثبتی را در زندگی کسانی به وجود خواهیم آورد ،که تحت تاثیر ما هستند. پس دوستی با من را بپذیر.

تکرار عبارات برای همه چیز در کائنات

خوب دوستان می بینید که من از پول به عنوان یک نمونه عملی استفاده کردم .اما ما این کار را می توانید با هر چیز دیگری هم انجام دهید. حتی با بدن خودتان، اگر مشکلی در مورد بدن شما وجود دارد هرچیزی که باشد هر دو دست خود را روی جایی که مشکل هست یا درد دارد بگذارید و همین کار را انجام دهید.بگویید متاسف هستید و تقاضای بخشش و ابراز محبت کنید.بگویید از همه سوءاستفاده های پیش آمده که ممکن است نسبت به بدن خود انجام داده باشید متاسف هستید و همین کار را تکرار کنید.

حضور ذهن

در مورد هر چیزی ، زمانی که این کار را می کنید در آن لحضه حضور ذهن داشته باشید.به عبارت دیگر زمانی که آن را می گویید نباید فکر دیگری مثلا در مورد غذایی که امشب می خواهید بخورید در ذهن داشته باشید. و به همین خاطر بهتر است زمانی را برای این کار انتخاب کنید که تنها هستید و در مورد این کار جدی هستید.و واقعا می خواهید با جهان هستی ارتباط برقرار کنید که همه چیز در آن مکتوب است.پس حتما این کار امتحان کنید و خودتان نتیجه شگرف آن را مشاهده خواهید کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =