برای هر خواسته و آرزو باید به کدام فرشته نامه نوشت؟

برای هر خواسته و آرزو ، باید به فرشته ی آنچه که می طلبید، نامه بنویسید. اگر برای خودتان یا دیگری حمایت می خواهید، به فرشته ی حمایت نامه بنویسید.
اگر جویای سلامت هستید، به فرشته ی شفا نامه بنویسید، اگر خواهان محبت هستید، به فرشته ی عشق، اگر ازدواج می خواهید، به فرشته ی زناشویی.

فرشته ها بسیارند :
فرشته ی هماهنگی
فرشته ی شادمانی
فرشته ی خرد و فرزانگی
فرشته ی هدایت و راهنمایی
فرشته ی ثروت و توانگری
فرشته ی فهم و شعور
فرشته ی رشد و کمال معنوی
یا هر فرشته ای که در این لحظه به او نیاز دارید.

اگر برای فرشته ای نامه نوشتید و به نتیجه نرسیدید، خوب دقت کنید شاید باید نامه را خطاب به فرشته ی دیگری بنویسید.
فراموش نکنید همانطور که می توانید به فرشته ی دیگران نامه بنویسید می توانید به فرشته های خود هم نامه بنویسید.

مثال :

بانویی بازرگان مجبور بود برای خرید کالایی به خارج شهر برود، او باید ساعتها در مه و باران، در کنار شوهر بیمارش که نمی توانست او را در خانه تنها بگذارد و بناچار باید او را هم همراه می برد، رانندگی کند. دوستش به او کلامی را گفت که او هم آن را برای خود تکرار کرد .او به خود گفت : ” از چه می ترسی؟ فرشته ی نگهبانت با تو خواهد بود.”
پس از سفر زن به دوستش گفت : ” انگار واقعا” در تمام سفر فرشته ای همراهمان بود. همین که از شهر بیرون رفتیم باران بند آمد و هوا آفتابی شد.حال شوهرم بسیار خوب بود و پرسود ترین سفر کاریم بود! ”

مثال :

تجربه ی یکی از دوستان.
سفری طولانی و گردشی به اصفهان و شیراز و یزد در پیش داشتیم و همه جا بارانی و به شدت سرد بود. هواشناسی اعلام کرده بود که هوا خراب خواهد بود. اما ما فرصت نداشتیم که سفرمان را به زمان دیگری موکول کنیم. ما مدام فرشته ی نگهبان را صدا می کردیم و از او بهبود شرایط آب و هوایی را می خواستیم تا مانع خراب شدن سفر ما و تلف شدن وقتمان  بشود. شاید باور نکنید اما در کل سفر که سه هفته بود حتی یک روز هم هوا بر خلاف میل ما نبود. باور کنید حتی از خود مردم شهر می شنیدم که متعجب بودند. هر شب اخبار اعلام می کرد که هوا خرابتر می شود. صبح که بیدار می شدیم همه جا پر از ابرهای سیاه بود اما به محض اینکه ما پایمان را از هتل بیرون می گذاشتیم آفتاب می شد. به یاد  دارم که یکبار که می خواستیم سه ساعتی را در هتل بمانیم و استراحت کنیم ، من گفتم حالا اگر قرار است باد بوزد، و باران پر برکت ببارد عیبی ندارد ، اما فقط برای همین سه ساعت!  پایمان را که د اخل هتل گذاشتیم، آسمان تیره و تار شد اما به محض اتمام سه ساعت، زمانی که ما می خواستیم برای گردش بیرون برویم، همه چیز آرام گرفت! جالب تر اینکه به محض خروج ما از هر شهری، باد و باران شدید شروع می شد و این قضیه من و همسرم را به شدت متعجب و شکرگذار کرده بود! آن وقت براستی باور کردم که انسان می تواند به لطف خدا،به باد و باران و آسمان حکم براند به شرط اینکه خودش و لطف خدا را باور کند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 5 =