رازهای زنانه ای که شما را تبدیل به جذاب ترین زن برای شوهرتان می کند

تا به حال برای شما هم پیش اومده تو اطرافیان خودتون مردهایی رو دیده باشید که تمام روح و جسم خودشون رو  تقدیم همسرشون کردن و حتی حاضرن جون خودشون رو فدای همسر بکنن؟

حتما براتون سوال پیش اومده که این زن ها چه رازو و رمزی در وجود خودشون دارن که باعث شده مردشون رو اینجوری به تسخیر خودشون در بیارن؟

مهمترین اصلی که یک زن باید تو زندگی زنانشویی خودش داشته باشه اصل زنانگی هست که خیلی از ما زن ها اونو بلد نیستیم  اصلا نگران نباشید،امروز و در جلسات بعدی می خوام باهاتون رازهای زنانه ای رو در میون بزارم  که همه این رازها بیانگر زنانگی هست و می خوام به شما  زنانگی و شوهرداری رو آموزش بدم  که بتونید برای شوهر خودتون  تبدیل به یک زن جذاب بشید پس بانو با من همراه باش.

۱- پرخاشگری و خشونت با شوهر ممنوع

یک زن پرخاشگر و خشن هیچ جذابیتی برای مرد خودش نداره و در واقع مردها از زن هایی که اخلاق مردونه دارن متنفر هستند. هرچی زن خشن تر باشه و از الفاظ ناپسند و زشت تو رابطه خود با همسرش استفاده بکنه خود خودش رو دور کرده و حتی باعث سردی تو روابط جنسی می شه.

۲- تحسین و تمجدید از شوهر

با مرد خودزوری رفتار کنید که اون همیشه این احساس رو در خودش داشته باشه که همسرش به وجود اون احتیاج داره. در واقع با این عمل شما به شوهرتون حس اقتدار و قدرت می دید.برای مثال هر از چندگاهی سرتون رو روی شونه های مردونش بزارید وبه مردتون بگید که اون تکیه گاه شماست.

۳- استقبال از همسر

برای مردها خیلی اهمیت داره که بدونن همرشون رو برای ورود اون ها به خونه لحضه شماری میکنن.پس یادتون باشه وقتی همسرتون از سرکار بر میگرده با روی خوش و یه نوشیدنی دلچسب ازش استقبال و پذیرایی کنید با این کارتون حس می کنه که حضورش تو خونه برای شما خیلی اهمیت داره و برای رسیدن به خونه و در کنار شما بودن لحضه شماری میکنه.

۴- مستقل بودن

یک زن جداب در عین حال که زنانگی و طناز بودن خودش رو حفظ میکنه باید مستقل هم رفتار کنه. باید یاد بگیرید زمان هایی که تنهایید و همسرتون کنارتون نیست بتونید از پس کارهاتون بر بیاید، این که برای انجام هر کاری به شوهرتون وابسته باشید شوهرتون حس میکنه که شما بی عرضه هستید و با خودش میگه که همسر من حتی توانایی انجام کوچکترین کارها رو نداره و هیچی بلد نیست. یادتون باشه که وابستگی بیش از حد به همسرتون شما رو کم کم از چشم همسرتون میندازه.البته این نکته رو هم فراموش نکنید که انجام دادن کارها رو با به عهده گرفتن وطایف مردونه اشتباه نگیرید، کارهای مردونه به هیچ وجه خصوصا در حضور همسر به عهده شما نیست.

۵- نیاز به تایید شدن در مردان

مردها عاشق این هستن که از طرف خانمشون تایید بشن. اون ها نیاز دارن که از زبون خانمشون این جملات رو بشنون:
من تو رو قبول دارم – علاقه مندی های تو برای من مهمه – در مقابل دیگران حق با تو هستش (نیاز به حمایت از طرف همسرشون دارن)
خانم های عزیز به اگه خوام خیلی واضح بهتون بگ با تایید و حمایت از همسرتون خصوصا ت سال های اول زندگیتون عطش پدیرفته شدن مردتون فروکش میکنه و خیالش راحت میشه .
طبق یک نظریه جدید که میگه هفت سال اول زندگی رو تایید کن و هفتاد سال ذیگه تایید و تمجیدبشنو!شاید براتون سوال پیش بیاد که اگه کار اشتباه هم انجام بده تایید کنیمش ؟ باید خدمتتون عرض کنم که بستگی داره ! وقتی قضیه تاثیر بلند نداره و خیلی مهم نیست و لطمه ای به زندگیتون وارد نمیکنه بله و اگه بر خلاف این موضوع هست حداقل اینه که سکوت کنید.

۶- قلدری ممنوع

یادبگیرید که برای رسین به خواسته هاتون دستور ندید و همیشه خواسته و نظرتون رو با کمال احترام بیان کنید. به جای اینکه از کلماتی مثل «باید»، «منم که میگم» و یا «من می خوام » استفاده کنید به جاش این کلمات رو جایگزین کنید.

«خوشحال می شم اگه ….»، «لطف می کنی اگه … »

 

خوب دوستای عزیزم فعلا تا این جای مقاله رو بخونید تو جلسات اینده رازهای بیشتری رو با شما در میون خواهم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =