پدیده تیم ملی پرسپولیسی می شود به یک شرط

 پدیده تیم ملی پرسپولیسی می شود به یک شرط
مهدی ترابی پدیده جدید فوتبال ایران است و باشگاه های زیادی به دنبال جذب او هستند. پرسپولیس هم یکی از تیم هاست. با آقا و خانم دانا همراه باشید تا از مشروح خبر مطلع شوید.

torabi3-1

یکی از باشگاه هایی که با پایان فصل تلاش های خود را برای جذب ترابی آغاز کرده، پرسپولیس است. سرخپوشان علاقه زیادی به جذب این بازیکن دارند و خود ترابی هم علاقه دارد که به این تیم پرطرفدار و مدعی بپیوندد.
این بازیکن ۲۱ ساله که با حضور در تیم ملی و عملکرد خوبش توانست خیلی زود نظر همه را جلب کند، در حال حاضر با سایپا قرارداد دارد و مسئولان این باشگاه هم در هفته های اخیر بارها تاکید کرده اند که می خواهند ترابی را در سایپا نگه دارند.
با این حال، مدیرعامل سایپا در گفته های جدیدش وضعیت ماندن یا رفتن ترابی را به منوط به تصمیم سرمربی جدید نارنجی پوشان دانست.
رضا درویش درباره اینکه تکلیف مهدی ترابی برای حضور در پرسپولیس چه شده و آیا باشگاه سایپا رضایت‌نامه این بازیکن را صادر خواهد کرد یا نه، می گوید: “درباره رفتن ترابی به پرسپولیس سرمربی تیم باید تصمیم بگیرد، چون وقتی او قرار است در طول فصل با بازیکنان کار کند، خودش هم باید درباره انتخاب بازیکنانش اختیار داشته باشد”.
به این ترتیب سرخپوشان باید منتظر تصمیم فرکی باشند که به تازگی سکان هدایت سایپا را به دست گرفته است و امیدوار باشند که این مربی برای نگه داشتن مهدی ترابی چندان خود را به آب و آتش نزند تا شرایط برای انتقال ترابی به پرسپولیس فراهم شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پانزده =