چگونه خود را از خاطرات بد و غم های گذشته رها کنیم تا مجبور نباشیم دوباره آنها را زندگی کنیم

چگونه خود را از خاطرات بد و غم های گذشته رها کنیم تا مجبور نباشیم دوباره آنها را زندگی کنیم

گاهی اوقات ما انرژی بیشتری برای نگه داشتن چیزهای منفی می گذاریم تا برای رها کردن آنها. چه میشد اگر ما مانند پائول رفتار می کردیم و انرژی مان  را به جای صرف افکار منفی وبیهوده  طرف جلو رفتن متمرکز می کردیم.  در واقع با رها کردن دلخوری ها ، احساس گناه و آسیب ها

شما چگونه آنها را رها می کنید؟ پیشنهاد من این است که دست از فکر کردن ، صحبت کردن در مورد آنها بر دارید.  تمام روز خود را با تمرکز بر اتفاقات بدی که در گذشته برایتان افتاده است خراب نکنید به طور واضح تر باید بگویم  که چیزهای منفی را  که در زندگی برایتان اتفاق افتاده است دوباره زندگی نکنید. در واقع دلیلی که باعث می شود بعضی از افراد چیزهای بهتر را نمی بینند و مدام سطح انرژی پایینی دارند و همیشه از خود و زندگی ناراضی هستند  این است که آنها همیشه زخم های قدیمی را باز می کنند.

هر هفته با دوستانشان تماس می گیرند  می گویند: باورت می شود که آنها با من چه کردند؟حالا این اتقاق ۲۷ سال پیش افتاده است.آنها هنوز آن را طوری تعریف میکنند که انگار دیروز اتفاق افتاده است.اگر می خواهید آزاد شوید، نه تنها باید آن را رها کنید بلکه لازم است آن را دفن کنید، برایش عزاداری کنید ! بله عزاداری و یک بار برای همیشه آن را کنار بگذارید و یک تصمیم بگیرید که دیگر در مورد آن صحبت نخواهید کرد. انوقت است که حالتان روز به روز بهتر می شود و متوجه زیبایی های زندگی خواهید شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =