فال روزانه متولدین ماه های مختلف سال (۱۳۹۸/۰۸/۱۸)

فال روزانه متولدین فروردین:

گاهی اوقات به خاطر خواسته های دیرگان خودتان را به سختی می اندازید و یا درگیر مسائلی می شوید که باعث می شود از زندگی و اهداف خودتان دور شوید.توصیه می کنیم قبل از هر چیز برنامه ها و اهداف خودتان را در اولویت قرار دهید و بر روی آن ها تمرکز کنید. هیچ کس به خاطر فداکاری هایتان, قدردان شما نخواهد بود

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

گاهی اوقات نسبت به برخی مسائل پیش و پا افتاده, بیش از حد واکنش نشان می دهید و این موضوع باعث می شود زندگی شما دچار مشکلاتی شود و بیخودی روزتان خراب شود.سعی کنید خونسرد باشید و زندگی را سخت نگیرید و نگرشتان به مسائل را در تعادل نگه دارید تا هم خودتان و هم اطرافیانتان لذت بیشتری از زندگی ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد:
 
امروز مسائلی برایتان پیش می آید که احساس می کنید امنیت احساسی ندارید و شخصی در تلاش است تا پا را فراتر از حد خودش بگذارد.سعی کنید به طرف مقابلتان واضح در مورد حریم خصوصی و خط قرمزهایی که دارید توضیح دهید و از او بخواهید به نظر شما احترام بگذارد و به آن پایبند باشد تا مشکلی پیش نیاید.

فال روزانه متولدین تیر:

امروز ترجیح می دهید کمی در انزوا فرو بروید و با خودتان خلوت کنید.به نظر می رسد روزهای گذشته فشار روحی زیادی را تحمل کرده اید و حالا زمان آن رسیده است که کمی به خودتان فرصت دهید تا با مسائل پیش آمده کنار بیایید.بهتر است بیشتر مواظب سلامتی خود باشید تا در روزهای آینده درگیر بیماری نشوید.

فال روزانه متولدین مرداد:

ممکن است یکی از دوستان قدیمی خود را به طور اتفاقی در یکی از شبکه های اجتماعی پیدا کنید و با هم صحبت کوتاهی داشته باشید و خاطرات زیادی برایتان زنده شود.رازی در دل دارید که باعث شده است کمی آشفته و نگران باشید اما بهتر است فعلا در این باره باکسی صحبت نکنید زیرا می تواند شرایط شما را پیچیده تر کند.

فال روزانه متولدین شهریور:

شما قدرت تخیل بالایی دارید و این خصوصیت خالاقی تان باعث شده است بتوانید در کارتان موفقیت های زیادی کسب کنید اما در کنار خلاقیت باید تلاش خود را بیشتر کنید تا به اهدافتان برسید.امروز قدری عصبی هستید زیرا همسرتان به پیشنهادات و خواسته های شما اهمیتی نمی دهد و گاهی اوقات این موضوع باعث دردسر برای شما می شود.

 

 

 

فال روزانه متولدین مهر:

امروز ترجیح می دهید دست از ریسک کردن بردارید و قدم های بعدی خود را با احتیاط بیشتری بردارید زیرا به نظر می رسد که در حال انجام کاری هستید که درصد خطای بالایی دارد و نمی خواهید چنین ریسکی انجام دهید.دلتان می خواهد عزیزانتان را راضی و خوشحال نگه دارید اما در درجه ی اول باید به نیازهای خودتان توجه کنید.

فال روزانه متولدین آبان:

شما شخصی مغرور هستید اما در زیر ظاهر مغرورتان شخصی به شدت دلسوز و مهربان هستید و به همین دلیل نمی توانید غم و ناراحتی عزیزانتان را ببینید.امروز یکی از نزدیکانتان درگیر بیماری یا گرفتاری شده است و حالا ترجیح می دهید زمان بیشتری را در کنار او بمانید و حمایت و احساس خود را به او نشان دهید.

فال روزانه متولدین آذر:

اگر متاهل هستید امروز احساس می کنید همسرتان شرایط سختی دارد و نیاز به پشتیبانی و حمایت شما دارد سعی کنید در سکوت در کنار او باشید و به حرف ها و درد و دل هایش گوش دهید.ممکن است کمی بی حال و نا خوش احوال باشید بنابراین بهتر است مواظب تغذیه ی خودتان باشید و از خودتان بیشتر مواظبت کنید.

فال روزانه متولدین دی:

شخصی در کارهای شما دخالت می کند و اجازه نمی دهد بر روی کارهایتان تمرکز کنید اما فعلا بهتر است در این باره سکوت کنید و نسبت به او بی اعتنا باشید زیرا در حال حاضر بحث کردن می تواند شما را بیشتر عصبی کند.یکی از دوستانتان تلفنی خبرهای خوبی را به شما می دهد و حسابی خوشحالتان می کند و حسابی شما را درگیر رویاپردازی می کند.

فال روزانه متولدین بهمن:

تفاوت های زیادی میان شما و عشقتان وجود دارد که در ابتدا به نظرتان چندان جدی به نظر نمی رسید اما رفته رفته این تفاوت ها واضح تر شده است و برایتان مشکلاتی را رقم می زند.سعی کنید چند روزی به خودتان و او فرصت بدهید و به خوبی فکر کنید تا راه حل درستی برای حل این مشکل پیدا کنید.

فال روزانه متولدین اسفند:

در یک رابطه ی عاطفی قرار دارید که گاهی اوقات تنش هایی میانتان پیش می آید که دلیل آن این است که درگیر حواشی و حرف های دیگران هستید.سعی کنید چشم و هم چشمی را کنار بگذارید و ظاهر زندگی دیگران را با باطن رابطه ی خود مقایسه نکنید و سعی کنید به خودتان فرصت دهید تا کم کم باهم کنار بیایید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

به افرادی که امروز زاده‌شده‌اند تولدشان را تبریک می‌گوییم و پیشنهاد می‌کنیم از هم‌اکنون کمربندهایتان را برای عبور از سالی پرفرازونشیب محکم ببندید و آماده رویارویی با تلخی‌ها و شادکامی‌ها باشید. دی‌ ماهی که در پیش‌روی شما است با مشکلات خانوادگی روبرو می‌شوید، اما به لحاظ مالی نگرانی نخواهید داشت و از جایی که فکرش را نمی‌کنید پول خوبی نصیب‌تان می‌شود. اسفند‌ ماه زمان تحقق آرزوهای شما است، در این ماه قرار نیست به تمام آرزوهای‌تان برسید اما آرزوی مهمی که سال‌ها است به فکر آن بودید تحقق پیدا می‌کند. در ماه اسفند وقت بیشتری برای افراد خانواده اختصاص دهید و تا می‌توانید به اهل منزل عشق بورزید. فروردین ماه بهترین زمان برای این است که کودک درون خود را آزاد بگذارید تا هرچقدر که می‌خواهد خوش بگذراند و تفریح کند. تیر ماه سال آینده یکی از دوستان یا آشنایان به کمک شما نیاز پیدا می‌کند، در کمک به این دوست چیزی کم نگذارید و مطمئن باشید دنیا کوچک‌تر از آن است که محبت‌های شما نادیده گرفته شود. شهریور ماه سال آینده برای شما ماه سخت و دشواری خواهد بود و چاره‌ای ندارید به غیر از اینکه در مقابل مشکلات مقاومت کنید. این مشکلات ماندگار نیستند و پس از مدتی دوباره زندگی شما به روال اول باز خواهد گشت. ماه‌های آخر سال تولد شما زودتر از چیزی که فکرش را بکنید می‌گذرد و در این ماه‌ها تا می‌توانید از زندگی لذت ببرید.

 

 

یک دیدگاه برای “فال روزانه متولدین ماه های مختلف سال (۱۳۹۸/۰۸/۱۸)

  • آبان ۵, ۱۳۹۸ در ۱۲:۴۴
    Permalink

    فال روزانتون که هر روز اپدیت می کنید عالیه خدا قوت و ممنون

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =